تبلیغات
افشای اسرار شیاطین بصورت واقعی - راز های شیطان پرستی(ماسونی) دلار
افشای اسرار شیاطین بصورت واقعی
أَلاَ بِذِكْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ آگاه باش كه با یاد خدا دلها آرامش مى‏یابد (28) الرعد

بسم الله الرحمن الرحیم

باسلام

راز های شیطان پرستی(ماسونی) دلار 

 

بی شک باید  سمبولیسم و نماد گرایی را جز لاینفک جریان فراماسونری دانست جریانی که موجودیت آن بیش از هر تمدن دیگری با پاگانیسم مصر باستان گره خورده است . که قبلا در مقاله ای دیگر با عنوان “نماد های ماسونی مصر باستان” مفصل به آن پرداختم .

 

اصولا صحبت از نماد گرایی ماسونی نه در این مجال بلکه خود فرصتی مفصل می طلبد اما آنچه قصد دارم در این جستار به آن بپردازم صرفا نماد گرایی این جریان در دلار آمریکاست که به طرز شگفت انگیزی گویا مرامنامه و مانیفست یهودی– فراماسونری  آنهاست تا وسیله ای برای داد و ستد.

 

ششم ژوئیه سال 1785كنگره آمریكا ( که در آن زمان، تنها یك مجلس بود) به اتفاق آراء دلار«« Dollar را واحد پول آن كشور قرار داد.


پیش از استقلال ایالات متحده یعنی در 4 ژوئیه 1776 ، پول انگلستان (لیره) در 13 مهاجر نشین انگلیسی آمریكای شمالی رایج بود.

 

در جریان انقلاب، آمریكائیان سكه نقره ای اسپانیا به نام «دلار» را كه در مكزیك رایج بود وسیله داد و ستد قرار داده دادند و به همین دلیل نام پول ملی خود را «دلار» گذاشتند.

 

سكه دلار نقره ای از قرن چهاردهم بیش از سه قرن به نام «تالرThaler، دالر، تلار و دلار» در اروپا رایج بود كه اسپانیایی ها آن را حفظ كردند و به مستعمرات خود در قاره آمریكا منتقل ساختند.

 

اس با خط عمودی« $» كه علامت بین المللی دلار است نیز از اسپانیایی ها اقتباس شده كه پول خود را با علامت P (پی) مشخص می كردند و این «P» در آمریكای شمالی به تدریج و در جریان نوشتن به شكل «$» درآمد.(1)

 

روند گنجاندن نمادهای یهودی – ماسونی در اسکناس 1 دلاری ختم نگشت و تمامی اسکناسهای بعد از آن نیز از این امر مستثنا نبودند.

 

اما اسکناس 1 دلاری به عنوان نخستین اسکناس و از طرفی دیگر به لحاظ تعدد نشانه های ماسونی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که کشف رمز از آن نیات پشت پرده و مخوف طراحان نظم نوین جهانی را آشکار می سازد.

 

پیش از پرداختن به این مسئله توضیحی اجمالی  راجع به برخی  اعداد مقدس ماسونها را لازم می دانم .

 

نخستین عدد 9 است که به حلقه 9 نفره زنجیره ماسونها ، تعداد استادانی که در جستجوی حیرام رفتند تعداد ضربه های درجه استادی و…(3) اشاره دارد.

 

دومین عدد 11 است که آن نیز به دوستون بواز و جاکین که بنا بر اعتقاد ماسونها  در ابتدای معبد سلیمان قرار داشتند، عرض حمایل استاد به سانتی متر (مجموع ستارگان 5 و 6 پر)، تنها عدد دورقمی که اکر برعکس شود تغییر نمی کند و …(4) اشاره دارد. 

سومین عدد 13 است که بی شک از مهمترین نشانه های  تعلق فراماسونری به یهودیان و مصر باستان است که دلایلی از قبیل اتفاق موسوم به  پوریم در 13 فروردین در عهد خشایار شاه ، 13 تکه از بدن اوزیریس که توسط ایسیس(خدایان مصر باستان) پیدا شد ، خیانت سیزدهمین نفر(یهودا اسکاریوتی) به حضرت مسیح (ع) و … مد نظر است. 

چهارمین عدد 33 است که اشاره دارد  به 33 رتبه و درجه فراماسونری ، حاصل ضرب عدد مقدس ماسونها یعنی یازده در سه مرتبه شاگردی- ابزار یاری و استادی (11* 3=33) ، سن حضرت مسیح هنگام کشته شدن(البته به نشان تمسخر مسیح توسط یهودیان) و…

 

پس از این مقدمه نسبتا طولانی در ذیل به ترتیب به برخی از نشانه ها ی یهودی- ماسونی موجود در یک دلاری اشاره می گردد:


 

الف : نمادهی ماسونی در روی 1 دلاری: 

 

1- درج تصویر جرج واشنگتن به عنوان اولین رییس جمهور آمریکا که فراماسون اعظم و دارای درجه   33  در این تشکیلات بود البته بنای یاد بود وی در واشنگتن مملو از نشانه های ماسونی است.

 

2- استفاده از 13 دایره در مهرسبز رنگ  وزارت دارایی امریکا در شکل ^ مانند . البته خود شکل ^ ، نماد مردانگی در مصر باستان و در میان یبوسی ها بوده  و اشاره به یکی از شرایط اصلی عضویت در لژهای فراماسونری یعنی مرد بودن دارد  که تاثیر آن در درجه نظامیان کنونی (گروهبان و استوار) کاملا مشهود است.

 

3- استفاده از مجموع 13 برگ و میوه در سمت چپ و راست تصویر جرج واشنگتن(دایره های قرمز رنگ)

 

4-  استفاده از 33 حلقه در قسمت چپ و راست در پایین دلار (بیضی های سبز رنگ) که گویای 33 حلقه زنجیر وار رتبه های ماسونی برای رسیدن به مقام استادی اعظم یا بزرگ بازرس کل (همان فراماسون درجه 33 )است.


 

 

 

5 – گنجاندن تصویر جغد در گوشه بالایی و سمت راست دلار به گونه ای کاملا ماهرانه و مخفیانه که به سادگی قابل رویت نیست و نیاز به بزرگنمایی بسیار زیادی دارد .(دایره ها و فلش آبی رنگ)نا گفته نماند که جغد نماد یهودی مارانوس (یهودی که برای پیش بردن اهدافش دین خود را مخفی میکند) است و به این نکته اشاره دارد که کشور ایالات متحده با چه اندیشه و مبانی فکری تاسیس گشته است البته فقط و فقط ذکر نقش  یهودیان و پیوریتنهای موثر در تاسیس امریکا خود به تنهایی کتابی قطور می شود که فرصتی دیگر را  می طلبد.در تصویر هوایی از کنگره آمریکا نیز به سهولت می توان تصویر جغد را در اطراف این ساختمان تشخیص داد.


  

6- نباید از طراحی های تار عنکبوت مانند زمینه دلار به سادگی گذشت چراکه به طرز ماهرانه ای سمبل ها ونمادهای مورد احترام و تقدیس ماسونها و یهودیان را در آن خواهید یافت . به عنوان نمونه خرگوش     نیم رخ که چشم چپش به سمت بیننده است دقیقا در روبروی تصویر پنهانی جغد برایتان به رنگ سفید مشخص گشته است.

 

(لوگوی p   l   a   y   b   o   y که از نشانه های غیر اخلاقی و سین کاف سین است نیز از همین نماد گرفته شده است)

 

شایان ذکر است از دیدگاه سمبولیک برخی حیوانات مانند مار ، جغد ، خرگوش ، ققنوس(پرنده افسانه ای) و بز برای ماسونها و شیطان پرستان مقدس هستند اما از این میان جغد به سبب گردش سیصدو شصت درجه ای گردنش و نیز خرگوش به دلیل اینکه همیشه بیدار است نماد هوشیاری و تسلط گشته اند. که از دیدگاه ماسونها این خصیصه بسیار مهم می نماید و الگوی چشم جهان بین که در باره آن سخن خواهیم راند نیز گواهی بر این مدعاست.

 

از سوی دیگر نیز اگر دقت فرمایید با فرهنگ سازی جریان فراماسونری از طریق کارتونها ، داستانها و.. خرگوش نماد با هوشی ، جغد و بز نیز نماد حکمت و دانایی گشته اند .


  

ب: نمادهی ماسونی در پشت 1 دلاری:

 

1 - مهر بزرگ امریکا:

 

قبل از تعطیلی مجلس آمریکا در تاریخ چهارم جولای 1776، کمیته ای انتخاب شده بود تا مهری برای این کشور تهیه نمایند. اعضای کمیته 5 نفر بودند که سه نفر از آنها شامل بنیامین فرانکلین، جان آدامز و توماس جفرسون می شد که پیش نویس بیانیه استقلال آمریکا را تهیه کردند.

 

ایشان افراد اولین کمیته به حساب می آمدند. قبل از آن که طرح مهر به تصویب نهایی برسد، دو کمیته دیگر و جمعا 14 نفر و به مدت 6 سال بر روی آن کار کردند. طرح نهایی که در تاریخ 13 ژوئن 1782 مورد تصویب مجلس قرار گرفت، توسط چارلز تامپسون با سمت منشی به مجلس ارایه شد. وی در این طرح پیشنهادات مشاوران و هنرمندان هر سه کمیته را لحاظ کرده بود. نکته جالب در این میان تعلق تقریبا تمامی افراد این کمیته ها به تشکیلات فراماسونری بود لذا بررسی به کار گیری نماد های گوناگون ماسونی در مهر رسمی ایالات متحده امریکا که  به سبب تعدد ، باید آنرا مهر ماسونی امریکا دانست. از اهمیت ویژه ای برخوردار است .


 

 

 

اگر اندکی دقت فرمایید عقاب که نماد پرنده زئوس خدای یونان باستان است در پنجه راست خود شاخه زیتونی شامل 13 برگ و 13 میوه نگه داشته ،  و در پنجه دیگر 13 تیر .

 

دم عقاب دارای 9 پر است از سویی دیگر هر بال این عقاب 33 پر دارد که قبلا راجع به این اعداد توضیح داده شد.

 

در منقار عقاب نواری قرار دارد که بر روی آن به زبان لاتین نوشته شده (E PLURIBUS UNUM) که به معنی  “وحدت از کثرت” است (اشاره به ایالات متحده) اما نکته جالب تعداد حروف این جمله  بوده  که شامل13 حرف است .

 

بر روی سر عقاب 13 ستاره قرار گرفته که در مجموع یک ستاره شش پر(ستاره داوود) را تشکیل میدهد.که نشان از تعلق امریکای 227 سال پیش به یهودیان و مارانوس ها دارد .

 

بر سینه عقاب سپری قرار دارد که بر روی آن 13 خط قرمز و سفید (پرچم امریکا) نقش بسته گفتنی است رنگ قرمز و سفید رنگ دو ستون معروف ماسونها یعنی بواز و جاکین بوده است .(5)

 

البته در دلار به جهت سیاه سفید بودن، این رنگها مشخص نیست . و دیگر اینکه دلیل مذکور علت و تفکر پشت پرده طراحی پرچم امریکا نیز محسوب   می شود.

 

در مهر بزرگ صورت عقاب به سمت پنجه ای است که شاخه زیتون(به عبارتی شاخه درخت غار) را نگاه داشته است. صورت عقاب در مهر ریاست جمهوری در جهت مخالف یعنی به طرف پنجه ای بود که تیرها را نگاه می داشت تا این که در سال 1945 “هری ترومن” سی و سومین رییس جمهور امریکا دستور طراحی مجدد آن را به سمت شاخه زیتون صادر کرد.(6)

 

در واقع ترومن پس از حمله وحشیانه  اتمی به ژاپن و به شهر هیروشیما و ناکازاکی در نزدیکی مدار 33 درجه زمین !!! و معرفی کشورش  به عنوان ابر قدرت جهان این دستور را داد تا با گرداندن سر عقاب از سمت تیر ها (نماد جنگ)به سمت شاخه زیتون (نماد صلح) چهره کریه و خون خوار امریکا را اندکی تطهیر کند و در لفافه آغاز نظم نوین جهانی را اعلام نماید.شایان ذکر است سال 1945 سال طلاییی ماسونها بود و آنها خود را از پیش برای آن مهیا کرده بودند چراکه اگر سال استقلال امریکا 1776 را از این سال(1945) کسر کنیم عدد حاصل یعنی 169 حاصلضرب 13 در خودش می شود (13*13 =169).

 

2 – در سمت راست مهر ماسونی دلار و نیز در منتها الیه سمت چپ دلار (داخل بیضی های قرمز) 13 میوه قرار گرفته است .

 

3- در وسط دلار عبارت (IN GOD WE TRUST) به معنی ما به خدا اعتقاد داریم (داخل بیضی آبی رنگ) نوشته شده است که ممکن است ما را قدری سردر گم  و دچار پارادوکس گرداند ولی در حقیقت این عبارت برای اولین بار در سال 1957  و در اوج  کشمکش های جنگ سرد با شوروی بر روی دلار نقش بست چراکه شوروی عملا کمونیسم و بی دینی را ترویج می نمود و آمریکا برای جلب نظر کشور های مسیحی و عموما دین مدار دست به این اقدام زد.(7)

 

جالب اینجاست به محض پایان یافتن جنگ سرد طرحی برای حذف این عبارت از پشت دلار به کنگره رفت که به جهت فشار افکار عمومی تصویب نشد و لی ماسونها که در نهان هیچ گونه سنخیتی بین خود و خدا نمی دیدند ، در یک اقدام شیطنت آمیز در ماه مارس سال 2007 با حذف این عبارت ( IN GOD WE TRUST)  از سکه های یک دلاری یادبود جرج واشنگتن ، اندکی از افکار شوم و دین ستیزانه خود را آشکار نمودند که در نهایت مجبور به عذر خواهی از مردم آمریکا شدند .

 

سوای تمامی دلایل مذکور چه دلیلی دارد که یک کشور بر روی اسکناس خود عبارت ما به خدا اعتقاد داریم را قرار دهد مگر دیگر کشور ها که چنین کاری نکرده اند به خدا اعتقاد ندارند! در واقع می بایست این اقدام سردمداران امریکایی را نوعی وانمود سازی دانست. شبیه فرد دروغ گویی که تکه کلامش “من از دروغ بدم می آید” است.


 

 

 

4- مهر اعظم ایالات متحده امریکا :

 

این مهر به شکل کنونی آن در زمان رزولت بر روی دلار قرار گرفت شما می توانید آنرا درسمت چپ دلار مشاهده فرمایید همانگونه که مستحضر هستید تصویر هرمی نامانوس به چشم می خورد که نماد هرم خئوپوس مقبره فرعون و نشان عالی انجمن های فراماسونری است.

 

این هرم از 13 ردیف سنگ چین تشکیل شده است و در مجموع 72 خشت دارد که اشاره دارد به  72 نیرو یا  نام خدای کابالیستها.(8) که البته کاربرد آن در موارد دیگری نیز دیده شده است مانند تعداد نفر های عضو در حلقه ” صاحب دلان”  (9)

 

بر روی این هرم به لاتین عبارت 13 حرفی  ANNUIT COEPTIS ” به معنی خدا همیشه یاور ماست ، نقش بسته است که به گونه ای دیگر همان عبارت “ IN GOD WE TRUST ” است .

 

البته عده ای از زبان شناسان غربی آنرا “announcing conception”به معنی “آشکار کردن رشد مخفی” معنی نموده اند چراکه conception”” در زبان انگلیسی ” لقاح‌ تخم‌ وشروع‌ رشد جنین‌ ” معنی می دهد که مفهوما به معنای آشکار کردن فعالیتهای  شبکه مخفی فراماسونری در نظم نوین جهانی است.

 

در زیر این هرم عبارت “ NOVUS ORDO SECLORUM ” به زبان لاتین نوشته شده است.

 

که به معنای”NEW WORLD ORDER” یعنی “نظم نوین جهانی ” یا “حکم جدید برای جهان” است که شما بارها آنرا در سخنرانی های سردمداران امریکا علی الخصوص بوش پدر و پسر و اوباما شنیده اید.(10)

 

برخی نیز این عبارت لاتین را “new order of the secular” به معنی “نظم جدید سکولاریسم ” معنی نموده اند.

 

مجموع برگها و میوه های موجود در پشت دلار 72 عدداست که همانگونه که توضیح داده شد نشان از نفوذ کابالیستهای یهودی در امریکاست.

 

پشت هرم بیابانی لم یزرع قرار دارد و جلوی آن گیاهانی روییده است . منظور از بیابان آشوب در اروپا و جنگ های متوالی است که ماسونهای آمریکا به امید تاسیس حکومت جهانی ِ ماسونی – یهودی خویش.خود را از آن بیرون کشیده و اولین کشور ماسونی جهان را تاسیس نمودند.

 

شاید برایتان تعجب آور باشد که چرا این هرم شکلی نامانوس داشته و راس آن جدا ودر وسط آن چشمی نورانی قرار دارد. این چشم نماد “RA” از خدایان  مصر باستان است که در پاگانیسم یونانی چشم لوسیفر یا همان چشم شیطان است ، یونانیان آنرا ستاره صبح (11)       می دانستند و همواره آن را به صورت درخشان  ترسیم می نمودند.

 

با اینکه شاید اندکی از موضوع اصلی فاصله بگیریم ولیکن ذکر حدیثی از امیر المومنین در پاسخ به شخصی که از وی در مورد دجال پرسیده است را مفید میدانم. ایشان در پاسخ به این شخص می فرمایند: عینه الیمنى ممسوحه والأخرى فی جبهته تضیء كانها كوكب الصبح (چشم راست ندارد و چشم چپش در وسط پیشانی اش قرار گرفته نور می دهد گویا ستاره صبح است) . (12)

 

راستش انسان از این همه شباهت به شگفت می آید چراکه اگر تصویر را زوم کنید از شکل ابرو و گوشه چشم روی هرم متوجه خواهید شد که این چشم ، چشم چپ است و از سوی دیگر نورانی بودن آن و نیز اینکه لوسیفر را  در اسطوره شناسی یونانی ستاره صبح     می دانند انسان را حیرت زده می کند.

 

چشم لوسیفر بر همه جهان نظارت داشته و هنگامی که نظم نوین جهانی به ثمر برسد (تخرییب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان و حکومت علنی ماسونی – یهودی برجهان) قسمت فوقانی هرم به بدنه آن خواهد چسبید. اگر اندکی دقت فرمایید متوجه الگوی استفاده از چشم چپ در این مورد نیز خواهید شد (13)

 

در واقع گروه فرانکلین میخواستند که مهر منعکس کننده مشیت الهی باشد و در این راستا بلاتکلیفی اسباط  اسرائیلی را به نمایش بگذارد. یعنی تا روزی که دوباره یهودیان به معبد سلیمان باز نگردند این هرم نا تمام خواهد ماند.


 

 

 

در قاعده هرم عبارتی (اعداد) یونانی “MDCCLXXVI“ نقش بسته که از نظر ارزش عددی (جمع حروف به صورت ابجد) همانگونه که در تصویر می بینید برابر با 1776 سال استقلال امریکاست . اما اگر این حروف را بر روی اهرام ثلاثه مصر باستان در نظر بگیرید  جمع قاعده این اهرام همانگونه که در تصویر محاسبه شده است برابر با 666 می شود که عدد  لوسیفر یا همان شیطان است.

 

البته ماسونها بارها تلاش کردند تا با دلایل واهی این وابستگی شدید خود به کابالای یهود و مصر باستان را مخفی نگه دارند برای نمونه جوزف کمبل ،اسطوره شناس معروف ، می گوید:

 

هنگامی که در سطوح پایین هرم قرار دارید،می توانید این سو یا آن سو باشید.اما هنگامی که به راس می رسید همه نقاط به یکدیگر می رسند و اینجاست که چشم خداوند(!!!) گشوده میشود.

 

عبارت“ANNUIT COEPTIS” عقیده فرانکلین بود که یک نفر به تنهایی نمی تواند کاری انجام دهد اما چند نفر با کمک خدا قادر به انجام هر کاری هستند.(14)

 

اکنون قضاوت با شما ست آیا این نمادها و نوشته های عجیب این معنا را می دهد؟ آیا برای بیان اینکه به کمک خدا نیاز داریم باید چشم چپی را در حالت جدا و درخشان  بر روی هرم خئوپوس قرار دهیم ؟ !!!! و…

 اگر هرم گیزا یا خئوپوس را در درون یک ستاره شش پر(ستاره داوود) قرار دهیم نتیجه شگفت آور خواهد بود به گونه ای که حروفی که در منتهی الیه گوشه های ستاره قرار می گیرند(مطابق تصویر) واژه “MASON” را می سازند.

 

5- استفاده از تکنیک ORIGAMI :

 

اریگامی تکنیکی است که در آن با تا زدن و یا برش کاغذ بتوان شکلهای گوناگونی درست کرد. در طراحی دلار به طرز هنرمندانه و ماهرانه ای از این تکنیک بهره برده اند که البته در طراحی اسکناسهای دیگر دلار نیز از آن استفاده شده است.ولی در خود اسکناس 1 دلاری موارد متعددی وجود دارد که برای نمونه یک مورد آن همانگونه که در تصویر مشاهده می فرمایید توضیح داده می شود.


 

 

 

اگر عدد 1 در گوشه دلار را از وسط به صورت عمودی تا بزنید شکل شماره 1 حاصل می گردد با تکرار این شکل به صورت تقارنی شکل شماره دو به دست می آید از به هم چسباندن این دو شکل و پاک کردن فضای اطراف آن در نهایت شکل 4 که سر مار است حاصل می شود . گفتنی است این مورد یکی از موارد استفاده از خطوط تار عنکبوتی زمینه دلار است و طراحان دلار موارد متعدد دیگری را نیز نهان نموده اند.

 

همان طور که قبلا نیز گفته شد مار حیوان مورد علاقه ماسونها و شیطان پرستان است . تا جایی که آن به عنوان  حیوان خانگی خود استفاده می نمایند. (15)

 

اما نکته جالب و مهم اینجاست که بعد از این تکنیک اریگامی بر روی سر مار عبارت”OMO” حاصل می شود که بنا به عقیده شیطان پرستان اولین واژه هستی است که شیطان آن را به انسان آموخت. هم اکنون نیز در جلسات ورد خوانی و آیین پرستش “ RITUAL” شیطان این واژه مکررا مورد استفاده قرار میگیرد.

 

همانگونه که عرض نمودم از تکنیک اریگامی در طراحی دلار های جدید بیشتر استفاده شده است اما با توجه به طولانی شدن این مقاله  از بیان موارد دیگر اجتناب نموده و تنها یکی از شواهد دسیسه فراماسونها در طراحی حادثه یاز ده سپتامبر را بیان می نمایم .


 

 

 

قبلا نیز بیان شد که 9 و 11 از اعداد مقدس ماسونها هستند لذا نباید تعجب کرد اگر حادثه برخورد دو هواپیما با برج های دو قلوی تجارت جهانی در روز یازده از ماه نهم اتفاق بیافتاد , و سپس 911 روز بعد از آن ، حادثه بمب گزاری در مادرید به وقوع بپیوندد . طراحان این اتفاقات از سالها پیش و بر مبنای پیشگویی های نوستراداموس کابالیست آن را طراحی نمودند تا به زور هم که شده است پیشگویی اعقاب خود را به تحقق برسانند.

 

لذا برج های دوقلوی تجارت جهانی که برمبنای الگوی دو ستون معبد سلیمان ” بواز “و “جاکین” ساخته شده بود گیت و دروازه ورود ماسونها  به نظم نوین جهانی گشت و به بهانه دو برج به دو کشور مسلمان حمله شد.

 

در ساختگی بودن حادثه یازده سپتامبر هیچ شکی نیست و دلایل و مدارک مستدل و مستند غیر قابل کتمانی وجود دارد که تبیین آنها در این مقاله و در این مجال نمی گنجد اما با  توجه به موضوع مورد بحثمان یعنی نشانه های ماسونی دلار، استفاده از تکنیک اریگامی نتایج باور نکردنی را بر ملا می سازد.


 

 

 

اگر مطابق شکل اسکناسهای 5 ،50،20،10 و100 دلاری را مطابق الگو(تقریبا شبیه موشک) تا بزنید نخست (شماره یک) در 5 دلاری دو برج سالم را مشاهده می کنید.

 

در 10 دلاری (شماره 2) نوک برج ها آتش می گیرد، در 20 دلاری (شماره 3) آتش گسترش بیشتری پیدا کرده و پایین تر آمده  و نهایتا در 50 دلاری (شماره 4) هردو برج فرو می ریزند و در اسکناس صد دلاری (شماره 5) فقط دود حاصل از سوختن آنها ست که دیده    می شود.

 

آنچه در این جستار بیان گشت صرفا دلایلی کلی از ارتباط  دستگاه بنیانگذاران و حکومت گردانان ایالات متحده  با عقاید الحادی ، کفر آمیز و شیطانی  را بیان می دارد ، صد البته تبیین جزجز فعالیتها و دسیسهای آنها مثنوی صد من خواهد شد و حتی آنچه در باره دلار بیان گشت  اندکی از ماجرا بود. نویسنده تحقیقات بیشتر در این زمینه را به شما خوانندگان عزیز و گرامی محول می گرداند. ان شا الله در آینده به گوشه های دیگری از دسیسه چینی های  این جریان اشاره خواهد گشت.

 

علی اکبر رائفی پور PORSMAN@YAHOO.COM

 

پینوشت:

 

http://www.iranianshistoryonthisday.com/farsi.asp (1)

 

(2) عدد13برخلاف عموم تمدن ها و ادیان جهان عدد مقدس و خوش یمن یهودیان و ماسونهاست

 

(3) برادری نوشته استفن نایت/ نشر شباویز/ترجمه فیروزه خلعتبری / بهمن ماه 1368/ صفحه 68

 

(4) همان / صفحه 69

 

(5) رنگ های آبی ، سفید ،قرمز و ارغوانی از  رنگهای کابالیستها است.

 

(6) http://www.iranianshistoryonthisday.com/farsi.asp

 

(7) http://www.answers.com/topic/in-god-we-trust

 

(8) www.theallseeingeye.tv/The_American_Dollar.html

 

(9) رجوع کنید به مقاله عبدلله شهبازی با عنوان ” دماوند و فرقه‌های رازآمیز “

 

(10) LIFE IS NOW  (زندگی همینی است که هم اکنون در آن به سر می بری ) یکی از مهمترین شعارهای مشهور در امریکاست اما نکته جالب واژه NOW است که در واقع به صورت اختصاری بیان گر NEW ORDER WORLD  است. لذا باید آنرا اینگونه ترجمه نمود “زندگی نظم نوین جهانی یا سکولاریته است”

 

(11) واژه لاتین «لوسیفر»، به معنی «ستاره صبحگاهی»، نام دیگری است برای ستاره زهره (ونوس). در پاگانیسم رومی، لوسیفر «ژوپیتر» نام داشت و خدای خدایان بود. «ژوپیتر» در یونان باستان «زئوس» نامیده می‌شد. «زئوس» نیز به معنی «نورانی» و «درخشان» است. طبق باور شیطان‌پرستان، سرانجام «لوسیفر» با «ماشییح» (مسیح) به تعامل و مصالحه خواهند رسید و «مسیح» زمین و زمینیان را در سهم «لوسیفر» قرار خواهد داد. و در عوض آسمان از آن وی و یارانش  خواهد بود !!!

 

(12) مکیال المکارم.ج1.ص246

 

(13) رجوع کنید به مقاله ای از نویسنده با عنوان”اسطوره های ماسونی مصر باستان”

 

http://www.antisemitism.blogfa.com/post-4.aspx

 

(14) http://www.unique-design.net/library/myth/image.html

 

(15) ماربه دلایل گوناگونی برای ماسونها و شیطان پرستان مقدس است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

الف: ابلیس برای آنکه بتواند آدم و حوا را وسوسه کند خود را به شکل مار در آورد ،  به پای طاووس پیچید و داخل بهشت شد.

 

ب: در اسطوره شناسی مصر باستان مار نماد پادشاهی و استیلا است . و این مار آپپ است که در دنیای زیرین با خدای خورشید می جنگد لذا ماهیتی شیطانی دارد.برای مطلعه بیشتر در این زمینه منبع (13) مراجعه فرمایید.

 

ج: مار به دلیل پوست اندازی نماد تناسخ در تمدن های کفر آلود است.

 

د: شیطان پرستان اعتقاد دارند که شیاطین هنگامی که تجسم می یابند بیشتر به شکل مار هستند.در روایات آمده است شخصی نزد حضرت رضا علیه السلام آمد و از ایشان درباره لقب سید الساجدین سوال کرد. حضرت رضا علیه السلام فرمودند: روزی جدم حضرت سجادعلیه السلام مشغول نماز بودند. ناگهان از گوشه ای مار عظیم الجثه ای به سمت حضرت آمد و انگشتان پای ایشان را نیش زد. امام سجاد علیه السلام برافروخته شد و مشخص بود که بسیار متألم شده اند، اما تغییری در اذکار وحالت امام علیه السلام مشاهده نشد. مار بسیار حضرت راآزار داد آنگاه به حال اولیه خودباز گشت، که همان شیطان بود. کنار حضرت ایستاد و گفت: حقیقتاً که تو سرورعبادت کنندگان هستی.


برگرفته از سایت:

BiaZarand.ir|Bia2Patoogh.com|

Bia2Patogh.ir


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 01:30 ب.ظ
Good day! I could have sworn I've visited this web site before but after
going trough many oof the articles I realized it's new to me.

Anyways, I'm definitely pleased I came across iit and I'll
be book-marking it and checking back regularly!
جمعه 21 اردیبهشت 1397 02:21 ب.ظ
деньги на карту без отказа
кредит онлайн срочно на карту
деньги на карту онлайн без отказа украина
займы онлайн украина
кредит онлайн без проверки мгновенно украина
онлайн займ на карту без процентов
онлайн микрокредит на карту
دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 10:31 ب.ظ
купити резинки для фітнесу
купить оригинальные фитнесс резинки в интернет магазине
фитнес резинка сумы
фитнес резинка есон стайл украина
лента для фитнеса
دوشنبه 6 فروردین 1397 11:32 ق.ظ
Greetings! I know thіs is kinda off topic neѵertheless I'd figured
I'd ɑsk. Wоuld yoou bbe interested inn trading lnks or
maʏbе guest writing a bpog arrticle or vice-versa? Мy website
covers a ⅼot օf the ѕame subjects ɑs yoᥙrs and I tһink we could greаtly benefit from eɑch
other. Іf ʏou haplen to be interested feel free tο shoot me an email.

I looҝ forward to hearing from ʏou! Excellent blog bу
the waу!
پنجشنبه 19 بهمن 1396 04:48 ب.ظ
I'm really enjoying the design and layout of your blog.
It's a very easy on the eyes which makes it much
more pleasant for me to come here and visit more often. Did you hire
out a developer to create your theme? Fantastic work!
یکشنبه 17 دی 1396 08:19 ق.ظ
Amazing issues here. I'm very happy to peer your post.
Thanks so much and I am having a look ahead to contact
you. Will you please drop me a mail?
سه شنبه 12 دی 1396 01:56 ب.ظ
best dating website for asian dating website apps best christian singles websites gay men dating apps completely free dating sites nz 100 free dating site in italy dating services san antonio tx smoker dating sites should you give your phone number online dating sign up for free dating
site elite online dating agency for professionals ways to start a conversation with a girl on a dating site which dating sites
are totally free female dating sites uk cool free dating apps free online dating for
seniors in australia avid life media dating sites 100 free english dating sites free online dating sites with instant messenger mexican guys
dating sites vietnamese dating online dating direct mobile app top 10 dating
websites ireland dating site username advice fun questions to
ask on a dating site found my girlfriend on a dating website free online dating sites for couples interracial relationships dating sites in south africa
australian and new zealand dating sites free dating site in us and canada melbourne lesbian dating sites
good opening statement for online dating online dating losers free sikh dating sites uk lesbian dating websites uk real
vampire dating sites high end dating sites nyc catholic dating
sites reviews the many problems with online dating using dating sites tips
young dating sites free profile for dating website dating for young professionals toronto free online dating
in singapore whats a good username for a dating site how to make a dating app profile online dating vs.
offline dating pros and cons online dating success stories long distance fat dating
websites upper peninsula dating sites
سه شنبه 12 دی 1396 01:07 ب.ظ
plan cul brie comte robert plan cul pontoise plan cul africaine je suis
un plan cul plan cul bouguenais plan cul telephone plan cul castres plan cul avec
cougar site de plan cul gratuit plan cul rodez plan cul soisy
sous montmorency plan cul aube video plan cul plan cul cluses
plan cul oyonnax plan cul nouvelle caledonie plan cul albert
plan cul saint joseph comment se trouver un plan cul plan cul le
portel plan cul en vendee plan cul 5 plan cul sevran plan cul
cote d armor plan cul dans la drome plan cul facebook plan cul en direct plan cul
villefranche de rouergue plan cul francaise site pour trouver un plan cul plan cul port de bouc plan cul meuse plan cul yonne plan cul noyon plan cul recherche plan cul roissy en brie
plan cul le creusot plan cul aurillac plan cul la crau plan cul a plan cul au havre plan cul oyonnax plan cul draveil quel site
pour plan cul plan cul vire numero plan cul gratuit plan cul gratuit nord plan cul hetero plan cul sallanches plan cul sur blois
سه شنبه 12 دی 1396 09:33 ق.ظ
chicos busca chicos en casablanca marruecos cual es la mejor pagina para hacer amigos buscar chicas gratis numero
de mujeres solteras whatsapp conocer mujeres bogota
chica busca pareja mexico contactos mujeres en lanzarote la mejor app para conocer gente gratis conocer gente ibiza como encontrar viejos amigos por internet chico busca chico en beni bolivia chica busca relacion busco una chica como tu acordes chico busca chico en lanzarote
conocer gente cerca gratis aplicacion para conocer gente en chile contactos
con mujeres en malaga busco chicas en chorrillos mejores lugares para conocer gente ver mujeres solteras en honduras
quiero conocer gente de dubai contactos chicas en huelva mujeres solteras buscan hombres buscar
chicas solteras en arequipa contacto con mujeres en la coruna contactos chicos gay
aplicaciones para conocer gente de otro paises encuentros sexuales colonia uruguay
se busca mujeres solteras conocer gente para salir en jaen paginas de
para conocer gente app para conocer gente cerca busco chico de 12 a 15 anos
conocer amigos online gratis chicas buscan chicos de cusco conocer gente en cordoba
gratis chica busca sexo granada conocer gentes de todo el mundo telefonos de mujeres buscando
hombres en houston tx contactos mujeres whatsapp chico busca
chico santiago de compostela chicas buscando trabajo buscar chico gay pareja liberal
busca chico buscar mujeres solteras gratis sitios para conocer mujeres solteras
conocer gente nueva cadiz buscando chicas para follar contactos mujeres liberales mujer busca chico republica dominicana
دوشنبه 11 دی 1396 05:16 ب.ظ
christian dating over 60 senior dating sites free australia dating sites for single
parents free egyptian dating sites dating website louisville ky
which dating website muslim dating site in kenya
new free europe dating site best dating sites for free in india free
gay online dating canada describe yourself for dating website new free europe dating site dating sites search without joining dating
site list in the world free dating sites that cost
no money online dating percentage success canadian country dating sites
best questions to ask a girl on dating site highest rated internet dating sites search dating websites by email free dating websites 100 free dating sites for over 60 geneva switzerland dating sites
what makes a good profile for online dating dating sites in canada for seniors which dating website is the best dating site 100 free list of best
free dating sites golf dating site uk china dating site kenyan dating
sugar mummies most reliable dating site uk free online dating sites new
york divorced dating sites in south africa dating sites for
young adults with disabilities free ukrainian dating sites deaf and dumb
dating sites in usa free travel dating sites french women dating site free dating chat sites dating websites
scotland free online dating risks interracial dating sites reviews somali ladies dating site free dating website uk reviews online dating dog lovers indian speed dating events toronto nigeria online sugar mummy asian dating app in usa gay millionaire dating
websites
دوشنبه 11 دی 1396 06:51 ق.ظ
plan cul telephone plan cul le plessis trevise plan cul mondeville cul plan plan cul dans
la somme plan cul entre hommes plan cul gaillard plan cul vielle je suis un plan cul plan cul chateaurenard plan cul pernes les fontaines sites plan cul gratuit plan cul 66
comment trouver un plan cul plan cul chat plan cul la madeleine plan cul mitry mory plan cul morlaix
plan cul palaiseau plan cul hautes pyrenees plan cul gard site pour plan cul gay plan cul 82 histoire plan cul plan cul sans lendemain plan cul saint laurent du var plan cul 42 plan cul bischwiller plan cul gaillac plan cul canet en roussillon plan cul verdun application pour plan cul plan cul
avignon definition plan cul plan cul etudiante plan cul lot et garonne plan cul 6 plan cul 18 ans
sites plan cul gratuit site plan cul sans inscription plan cul 18 plan cul
rhone alpes plan cul monteux plan cul saint maurice plan cul 68 forum plan cul plan cul clermont ferrand plan cul thiers
plan cul picardie plan cul coudekerque branche
یکشنبه 10 دی 1396 04:55 ب.ظ
plan cul ce soir plan cul carvin plan cul en gironde site de rencontre gay plan cul plan cul neuilly plaisance plan cul
routier plan cul les pavillons sous bois sites plans cul
plan cul 8 application rencontre plan cul annuaire plan cul plan cul montigny les cormeilles plan cul athis
mons plan cul fontenay le comte plan cul chelles plan cul
sur caen plan cul provence alpes cote d'azur plan cul albi rencontre plans cul plan cul annecy le vieux plan cul arabe plans cul plan de cul gratuit plan cul avec une beurette plan cul sur plan cul 18
plan cul paris gay plan cul loudeac plan cul brunoy plan cul
site plan cul gros cul plan cul villeneuve la garenne plan cul armentieres plan cul metz rencontre pour un plan cul comment reconnaitre un plan cul plan cul grigny plan cul quimper plan cul en correze
plan cul mantes la ville plan cul le gosier femmes plan cul plan cul gien plan cul wattignies plan cul villiers sur
marne plan cul limoges plan cul elbeuf video plan cul gay plan cul avec une cougar plan cul gay essonne
یکشنبه 10 دی 1396 02:56 ب.ظ
plan cul fougeres plan cul saint remy de provence plan cul a pau
plan cul le robert plan cul villeneuve le roi plan cul saint avold sites pour plan cul plan cul lyon gratuit plan cul la seyne sur mer plan cul castelsarrasin plan cul sans inscription et gratuit plan cul 100 gratuit plan cul lens plan cul france forum plan cul gratuit plan cul ales plan cul
2 plan cul 54 un plan cul site de rencontre gratuit pour plan cul plan cul
76 plan cul hautmont plan cul fameck trouver plan cul gratuit plan cul
aniche plan cul longjumeau plan cul a nice plan cul vire plan cul ou pas plan cul avec salope plan cul montelimar
plan cul longwy plan cul sur dunkerque chat pour plan cul plan cul
bas rhin plan cul orne plan cul 51 plan cul villiers sur
marne plan cul bernay plan cul conde sur l'escaut
plan cul dans ta region plan cul 15 comment obtenir un plan cul plan cul vernon plan cul toulouse
plan cul auch plan cul sanary sur mer plan cul coutances plan cul gratuit 974 plan cul reims
یکشنبه 10 دی 1396 07:02 ق.ظ
plan cul les ponts de ce plan cul granville site de rencontre plan cul gratuit plan cul
chatellerault plan cul montelimar plan cul gradignan plan cul vieille femme plan cul canteleu un plan cul presque parfait plan cul avec
vieille plan cul sur chartres plan cul gay paris plan cul
pres de chez toi rencontre gay plan cul etre un plan cul plan cul vire plan cul avec numero
plan cul saint andre plan cul sans lendemain plan cul athis mons plan cul carquefou plan cul gay sarthe plan cul oignies plan cul
sur nice plan cul trelaze plan cul saint cloud plan cul houilles plan cul
cran gevrier plan cul brunoy comment trouver un plan cul facilement plan cul saran blog plan cul plan cul en moselle plan cul equeurdreville hainneville plan cul sarcelles plan cul saint
brevin les pins plan cul parthenay plan cul oissel plan cul montrouge plan cul saint andre plan cul la courneuve plan cul
haute loire plan cul millau plan cul gratuis plan cul video
plan cul ermont plan cul gratui plan cul garches plan cul vosges plan cul skype
شنبه 9 دی 1396 11:55 ق.ظ
contactos mujeres almeria donde conocer chicas en new york conocer
gente para hablar por whatsapp contactos con mujeres maduras en madrid contactos leganes mujeres contactos
chicas pucallpa conocer mujeres rusas aplicacion para conocer gente en bogota chicas alicante contactos chat encuentros sexuales buscar amigos para chatear rapido conocer gente de espana facebook chico busca chica alicante mujer
rusa busca hombre para quedar embarazada red conocer
chicas conocer personas por internet buscar chicas x facebook foros para conocer mujeres lugares para conocer mujeres en buenos aires chico busca chico en valladolid contacto mujeres gratis contacto con mujeres
en vigo como buscar mujeres solteras gratis necesito conocer gente
nueva chica busca chico para viajar contactos con mujeres de salamanca contacto con mujeres en huesca mujeres cristianas
solteras en lima conoce gente para sexo chicas buscan chicas en panama aplicacion para conocer gente en monterrey quiero conocer gente
nueva por whatsapp conoce mujeres colombianas anuncios sexo sevilla
contacto con mujeres en zaragoza bares para conocer mujeres df para
conocer gente online aplicacion android para conocer mujeres conocer
gente en vigo aplicaciones conocer gente madrid mejor pagina conocer chicas conocer
a gente en madrid sitio web para conocer amigos como conocer gente nueva online chico busca chica sexo se busca mujer soltera como conocer amigos de otros paises app conocer gente en grupo donde conocer mujeres internet mujeres
separadas o viudas
شنبه 9 دی 1396 04:22 ق.ظ
paginas para conocer chicas argentinas contacto mujeres en santiago de compostela chica busca apoyo economico en oaxaca quiero conocer gente por internet busco
hombre para relacion viajes para conocer mujeres red social para hacer amigos pagina para conocer gente nueva red social conocer gente valencia contacto con mujeres de 40 anos conocer gente nueva en mallorca conocer gente
vigo conocer personas por whatsapp peru fotos mujeres solteras el salvador
busco chica para relacion formal busca mujeres solteras buscar amigos por whatsapp colombia busco chica para relacion estable chicas modelos
busco trabajo de secretaria en machala chica busca apoyo economico arequipa conocer gente extranjera anuncios de sexo en barcelona chica
busca a chico quito chica busca chico anuncios busco chica para trabajar
santa coloma de gramenet busco chico para
follar gratis mujeres solteras en leon espana anuncios contactos chicas red-social-para-conocer-gente-y-buscar-pareja
buscar mujeres soltera espana hay alguna
aplicacion para encuentros sexuales paginas conocer gente gratis anuncios sexo tenerife app para conocer gente colombia encuentros sexuales ocasionales conocer gent chica busca chico en lugo buscando mujeres solteras en huancayo desventajas de
conocer personas por internet club de mujeres solteras en miami paginas para buscar chicas como conocer a personas japonesas chica busca chico huancayo chico
busca chico amistad guayaquil conocer gente coruna contacto con mujeres valencia conocer gente comunidad valenciana chico busca chico en jaen conocer chicas solteras en facebook contactos mujeres barcelona
شنبه 9 دی 1396 12:11 ق.ظ
porno en webcam film porno amateurs gratuit porno mouvies film porno
x gratuit site porno gratui sexe video gratuit photo de sex gratuit
beurette sexe sexe tape selena gomez sex secretary
top porno jeux de sexe casting porno porno maroc gay porno teen video porno selena gomez amatrices de sexe vieux jeunes porno
les meilleurs porno le bon sex vido de sexe porno xx snap actrice porno film porno classic piercing sexe homme roman photo sexe sevrage porno porno sensuel ciseaux sexe sexe model orleans porno 18 sexe femme
grosse sexe gonadique sexe valence histoire sex sex trans teen anal sex sexe pour femme latex porno film de sexe film porno au nigeria sexe anglais matures sex video
porno gratoi alpha porno sex manga face sitting porno sex petite photo porno amateurs sexe avec une grosse
شنبه 9 دی 1396 12:06 ق.ظ
ou rencontrer des femmes sri lanka rencontre site de rencontre pour un soir site
rencontre trans rencontrer l homme de sa vie texto apres rencontre exemple rencontre ukrainienne
gratuit celibataire rencontre suisse comment rencontrer du monde a londres site de rencontre region rhone alpes rencontre amicale brest comment rencontrer des amis sur facebook rencontre ado avis
site de rencontre sport mecanique rencontre 63 thiers twitter rencontre gratuit agence
de rencontre gisors couple rencontre rencontre latine conseils pour s'inscrire sur un site
de rencontre site de rencontre gratuit toulouse site de rencontre pour collegien rencontrer femmes
cite de rencontre sans inscription site de rencontre entre fille
angers rencontre rencontre geek lille agence rencontre femme est adult rencontre site rencontre gratuit 31 rencontres travail en elevage
site rencontre pour handicapes gratuit sites de rencontres pour ruraux site de rencontre photo gratuit rencontres
seniors cantal site de rencontres ado sans inscription rencontrer des celibataires facebook rencontre
femme celibataire voyage rencontre femme de l'est travestis rencontre comment rencontrer du monde sur toulouse appli rencontre ado sites rencontres site de rencontre pour cadre rencontres geek x rencontre fausse photo
pour site de rencontre comment rencontrer une star a los angeles rencontre gratuite toulouse application pour se faire
des amies
جمعه 8 دی 1396 09:06 ب.ظ
site porno connu sexe porne afida turner porno nylon sexe sexe amateur en public vp porno sex
porno xxx vieux film porno gratuit porno etudiantes site de rencontre sex gratuit porno passion porno femme
mur blog rencontre sexe pps porno masseuse sexe sex tape de rihanna sex centerblog sexe porno hard fairy tail sexe histoire de sexe entre hommes nabilla nue porno videos sex amateurs porno
up sexe en direct gratuit monsieur sex facesitting porno mariah carey sex
diaporama porno sexe et massage porno de vieux gallerie
photo porno porno meilleur tomb raider sex porno
hf sexe mangas video du sexe sm sexe jeux sex film
porno femme nue porte jarretelle porno servante porno sexe amateur asiatique site porno amateurs porno group porno religieuse jeu de
carte sexe sex hard core gouine porno sexe lyon film porno
partouze
جمعه 8 دی 1396 04:59 ب.ظ
paginas para buscar chicas solteras chica busca chico pamplona conocer gente extranjera chat
conocer gente leon guanajuato contactos huesca mujeres
chica busca chico en espana chica busca chica malaga conocer gente webcam la mejor app para conocer gente busco
sexo con chicas conocer gente en alicante red para conocer amigos mujeres buscan amigos
df mujeres solteras en leon espana conoce a gente chico busca chico arequipa
dylan contactos mujeres en ibiza conocer gente bilbao mujeres
solteras en cali chica busca sexo alicante contactos chicas en leon contactar con mujeres para relaciones esporadicas donde conocer gente gratis contacto con mujeres rusas gratis conocer
gente por internet en espanol grupos para conocer gente facebook contactos mujeres ourense conocer gente sin registrarse y gratis lugares para visitar mujeres solas busco chico para relacion seria paginas contactos mujeres
conocer gente amistad conocer mujeres solteras en houston tx chico busca chico ferrol redes sociales para conocer amigos gratis busco chico para trio chico busca
chico costa rica heredia mejor aplicacion para conocer gente
android contactos con mujeres maduras en madrid chica busca chico guayaquil locanto sitios
donde conocer gente gratis mujeres solteras
venezuela fotos donde conocer gente en nueva york chats para conocer gente joven mujeres solteras que buscan parejas en argentina chico busca chico guipuzcoa contactos jaen mujeres viajes para conocer gente joven chico busca amistad chicas de contacto en madrid
جمعه 8 دی 1396 12:51 ب.ظ
chica busca trabajo de lo que sea conocer gente de espana en facebook
encontrar mujeres solteras en guatemala conocer
gente chats se buscan chicos con barba formas de conocer gente
en madrid chicas que buscan novio contactos chica busca chica conocer mujeres en internet
conocer mujeres solteras en houston tx contactos con mujeres por wasap conocer mujeres rumanas quiero conocer gente para amistad hacer amigos por whatsapp ecuador como conocer amigos de otros paises
donde conocer gente para viajar aplicaciones para
conocer mujeres chat para conocer gente aplicaciones mujeres solas en arequipa aplicaciones android para conocer amigos chicas buscan chicos en barcelona mujeres contactos whatsapp busco mujeres soltera con numero de telefono contactos con mujeres segunda mano chica busca chico para sexo gratis telefonos de mujeres solteras en chile chicos buscan chicos bolivia
conocer gente nueva chat red social para conocer gente en colombia aplicacion para conocer gente
gratis chica busca chica alicante lugares para conocer
gente en bogota contactos con chicas de murcia pareja busca
chico telefonos de mujeres solteras en montevideo para conocer gente por chat contactos de mujeres en zaragoza contactos
mujeres en plasencia contactos de mujeres lesbianas chica
busca empleo malaga mujer busca chico joven contactos de mujeres con whatsapp busco
mujer soltera en lima peru citas para conocer amigos
madura busca chico para sexo lugares para
conocer mujeres buscar gente de tu ciudad en facebook contactos-chica busca chico-castellon red social para conocer gente de estados unidos contacto mujeres lucena
جمعه 8 دی 1396 09:55 ق.ظ
free online dating for over 50s top nz dating sites free
dating websites for geeks dating website memes guyana
dating sites free online chatting and dating in hyderabad best american online dating site 100 free dating sites in south africa dates from saudi arabia online dating in sao paulo
brazil best free nerd dating site 100 free online dating sites worldwide
furry dating site south african dating site free dating
sites email lookup professionals dating site australia muslim
online dating australia 50+ dating site reviews no login dating sites online dating simulation moroccan dating sites dating sites black and white best dating site for sex top
10 free interracial dating sites online chatting dating nairobi free online dating indian dating sites melbourne nude date site fet online dating private dating sites ireland dating site for medical doctors about me for dating sites free online
dating uk no registration dating site for geeks canada single
online dating dating site app symbols islamic online dating websites free singles dating sites australia catchy headline dating website 100 percent
free dating site in the world free dating sex site dating sites over 60
girls online dating man addicted to online dating dating service for
female millionaires best female profile for online dating t shirt dating app gay sober dating
app divorced catholic dating websites online dating simulation
جمعه 8 دی 1396 01:13 ق.ظ
sexe gros sein sexe homme black virginie ledoyen sex
manga porno video nabila sexe le sexe gaulois porno femme ronde
gratuit pipe sexe les vieux porno naine sex amanda lear porno rouquine sex nepali sex
videos sexi dance sexe a montpellier sexe cam gratui interracial porno porno en soiree videos porno italien guadeloupe
porno teen porno hard live webcam sex video sexe timide le sexe pendant la grossesse porno elegant sexe et massage porno
matur video porno adulte sexe apres 60 ans sxs porno porno grosse ejaculation film porno ancien sex italia
jinx porno sexe amteur image dessin porno porno gay viril femme dominatrice porno
sex tunisie 974 porno kate mara sex cougare porno beurette
porno gratuit photos porno gratuit natural sex canard sex toy
photo porno professionnel sexe tape actrice porno film gratui jeu sex gratuit
پنجشنبه 11 آبان 1396 08:36 ق.ظ
zita tarot horoscopo de hoy el tarot de las brujas ellen dugan pdf le soleil tarot signification english tarot gratis por embarazo tarotista fiable en madrid tarot gratis del dia amor tarot gitano consulta cartas cartas gitanas de tarot gratis interpretacion tarot si o no
gratis 2014 tarot luna juicio tarot cartas gitanas tirada gratis runas oraculo tarot en linea los
arcanos libro de tarot de marsella joker tarot geminis junio
2017 tarot gitanos amor venus tarot significado las cartas del tarot gratis amor tarot conchita hurtado gratis preguntas si o no tarot gratis tarot del
trabajo gratis en femenino cartas gratis tarot si o no remembrance
tattoo for dad lectura tarot madrid tarot economico en valencia consulta del tarot del amor gratis jugar tarot del amor gratis lecturas del tarot del amor el ermitano tarot en buenas manos sofia leite tarot
tarot hoy arcanos tarot de alicia galvan 2017 tarot preguntar por otra
persona tarot y runas tarot telefonico una pregunta gratis el
tarot cuantas cartas tiene biddy tarot justice significado del tarot egipcio 39 interpretacion del tarot de
marsella tarot general 2015 gratis tarot amor cancer hoy o
que significa o mago no tarot do amor tarot del amor de hoy tauro web tarot o mundo tarot cancer
2017 amor arcano 17 tarot de marsella portal tarot tirada del tarot del amor para hoy el ahorcado tarot tarot
gratis los arcanos si o no significado el emperador tarot rider
چهارشنبه 10 آبان 1396 11:13 ب.ظ
top annonce rencontre 27 rencontre estaires wannonce rencontre perpignan stade bon rencontre toulon rencontre gers avec photo site rencontre lesbienne montreal badoo site de rencontre 27
cite de rencontre pof site de rencontre gratuit non payant au
canada rencontre routier site rencontre gay ado rencontre 24400
introduction site de rencontre site rencontre sorties culturelles rencontrer des gens en voyage site de
rencontre cul gratuit rencontre au tel gratuit corse hebdo rencontre site
de rencontre ado 16 ans gratuit rencontres sans inscription chat rencontres
avoir envie de se rencontrer snap pour rencontre soiree rencontre montreal que pensez vous du site
de rencontre oulfa rencontre avec homme gendarme rencontres amities
56 site de rencontre pour personne fortune site de
rencontre paris gratuit annonces de rencontres gratuites
rencontre 45 site rencontre badoo tout les nom des site de rencontre
rencontre du monde montpellier top rencontres site de rencontre
montreal totalement gratuit rencontre locale gratuit zouk site
rencontre ou faire des rencontres a paris rencontre nord lille rencontres sexe rennes idee nom site de rencontre
site rencontre pour parents divorces rencontre homme senior 29 site de rencontre pour rondes rencontre antillaise groupe de rencontre whatsapp site de rencontre gratuit 62 pour ado description site de rencontre homme
rencontre 29
چهارشنبه 10 آبان 1396 06:23 ب.ظ
rencontres celibataires isere rencontre amicale lille nord
site de rencontre avec photo gratuit site de rencontre en direct au cameroun site de rencontre travestis arnaque
site rencontre badoo rencontre sexe julia rencontrer des personnes du monde
entier rencontre entre amis cout creation site de rencontre rencontrer japonaise chat rencontre
gratuit paris se rencontrer soi meme rencontre etrangere app de rencontre pour ado rencontres bretagne 56 rencontres loiret ou rencontrer des
amish site de rencontre non payant en suisse des fois tu rencontres des personnes site de rencontre coquin rencontrer
des japonais a tokyo site rencontre gratuit non payant
caen site de rencontre pour ado sans inscription site de rencontre
asie rencontre amitie entre fille rencontre gratuite 76 site
de rencontre avec gps bar rencontre rennes ravi de vous rencontrer
tous les sites de rencontres gratuits sites de rencontre pour
ado de 15 a 17 gratuit site de rencontre gratuit 03 sans inscription site de rencontre pour cavalier rencontre sportive lyon les
site de rencontre pour ado site gratuit des rencontres amicales et sorties entre
amis coco land rencontre appli de rencontre sur iphone photo de profile site rencontre application pour rencontrer des gens en vacances site de rencontre en ligne montreal rencontre sexe rodez sites pour faire
des rencontres amicales rencontre paris 100 gratuit site de rencontre ado usa rencontre femme
venale bar rencontres strasbourg topito photo site de rencontre rencontres amicales biarritz
چهارشنبه 10 آبان 1396 05:29 ب.ظ
angel tarot cards app nine of cups tarot job 5 card tarot spread love tarot reading jobs london tarot card death isaac new
vision tarot meaning connolly tarot deck world card tarot love
online tarot predictions tarot cards yes no in hindi
forum tarot ff four of swords tarot card reversed egyptian tarot deck for sale how to read old english tarot cards tarot cards in hindi reading crystal ally tarot cards
the lovers tarot meaning health tarot card reading help 5 cups tarot
career two of pentacles love dove tarot cancer love tarot
july cards in a tarot deck tarot cards suit of swords tarot de thoth aleister crowley old
style tarot cards free stone age tarot reading tarot stone meanings shadowhunter tarot cards birthday tarot card reading white magic tarot horoscope tarot pentacles
8 tarot sexuality tarot card readings real tarot card 25 aquarius horoscope today tarot daily tarot card reading salem high priestess tarot love
reading the rider waite tarot deck tarot spreads relationship love
tarot spread reading is he the one tarot card spread manara tarot learning tarot spreads world card tarot love tarot
reading online for marriage tarot card 444 forbidden science tarot making tarot cards tarot card
institute in delhi tarot woman rainbow tab
چهارشنبه 10 آبان 1396 05:04 ب.ظ
rencontre esperance secte rencontre sexe reims nrj rencontres site rencontre hard tout
les site de rencontre 100 gratuit tu te rencontre site de rencontre ado 72 tiilt rencontre chat
rencontre iphone avis site rencontre femme russe site de rencontre totalement gratuit et fiable site rencontre ado lyon sites
rencontres sexe site de rencontre gratuit avec facebook site de rencontre 100 gratuit sur paris rencontre sur
badoo ouahigouya site de rencontre dans le 62 gratuit rencontre
au travail statistique rencontre trans sur lyon site
de rencontre gratuit 53000 rencontre aquitaine rencontre mere celibataire site rencontres royan transexuelle rencontre
rencontre digne 04 site de rencontre ado 17 ans site de
rencontre ado 11 ans rencontre militaire je contacte rencontres lyons la
foret site de rencontre pour bi ado site de rencontre gratuite non payant site pour rencontre d un soir rencontre dans le
02 appli rencontre ado iphone site de rencontre gratuit lesbienne site de rencontre fiable
gratuit ado gay rencontre site de rencontre blanc badoo site de rencontre site de rencontre
gratuit top 5 love me site de rencontre rencontre une fille a dakar rencontre fecamp yes
site de rencontre applications rencontre iphone rencontre brel facebook site de rencontre paris gratuit rencontre juste pour faire l amour rencontre
avec fille ukraine petites annonces rencontres
amicales
چهارشنبه 10 آبان 1396 06:40 ق.ظ
video porno amatrice site porno espanol maman japonaise porno
photo lingerie porno sequence porno video sexe cap d agde
filles sexi sexe flashing sex bonga chti porno video webcam sex histoire vrai de sexe porno a marseille sexe amateur en groupe porno sexes
film porno fille 3d sex mapouka danse porno video sex espagnol
extrem porno sexe a la montagne sexe plage amateur live cam porno
gratuit hantai sex love sex scene jeremstar porno oui oui porno sexe exhib porno
grosse femme porno mur porno de arab site porno webcam gratuit sex hard amateur carton porno maghrebine
porno sexe entre mecs video teen sexe grenoble sex
film porno le pied paris sexe sexe interdit hantai sex jennifer lopez sex tape actrice ayant fait du porno sexe gay webcam sexe amateur levrette extrait sexe gratuit parodie
porno sexe exterieur sex man
چهارشنبه 10 آبان 1396 06:29 ق.ظ
conocer gente lleida contactar mujeres por whatsapp contactos wasap mujeres contactos con mujeres irun conocer gente en salamanca contactos mujeres cantabria buscar chica para follar contactos con mujeres en valladolid chica de contacto contactos mujeres orihuela contacto con mujeres no profesionales chico busca chico masajista en barcelona telefonos de mujeres solteras mil
anuncio mujeres contactos mujeres sevilla contactos murcia mujeres contactos chicas zaragoza contactos chicas en madrid contactos mujeres alcorcon contactos mujeres cordoba chico busca gay chicas buscan hombre conocer gente de tu ciudad milanuncios contactos con mujeres madrid mujeres solteras de mexico chicas madrid
contactos sitios para conocer gente gratis contactos mujeres logrono
chica busca chico en mallorca chico busca
chico cartagena mejores paginas conocer gente contactos chicas milanuncios contacto
chicas ciudad real contacto con mujeres casadas mujeres solteras que buscan hombres chica
busca cibersexo webs para conocer gente chica busca follamigo contactos chicas
lleida contactos mujeres palma de mallorca contactos mujeres
madrid gratis contactos con mujeres vigo chica buscando chico contactar con mujeres maduras chico busca
chica sevilla chicas buscando hombres badoo conocer gente conocer gente para follar contacto
chica busca chico contactos chicas sexo
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : محمد ط.ح.ز
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی