تبلیغات
افشای اسرار شیاطین بصورت واقعی - هاله نورانی
افشای اسرار شیاطین بصورت واقعی
أَلاَ بِذِكْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ آگاه باش كه با یاد خدا دلها آرامش مى‏یابد (28) الرعد
یکشنبه 30 مهر 1391 :: نویسنده : محمد ط.ح.ز
   

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

 

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ

باسلام

 

هاله نورانی


 

امروزه وجود هالة نورانی به روشهای مختلف اثبات شده است. در برخی كشورها، دانشمندان توانسته‌اند با لنزهای مخصوص از هاله عكس و فیلم تهیه كنند و یا از طریق دوربین مداربسته آن را روی صفحة تلویزیون نمایش دهند. در بعضی پژوهشها مشاهده شده است كه حوزة انرژی انسان باعث انحراف اشعه لیزر از مسیر خود به صورت ضعیف می‌شود. برخی دانشمندان توانسته‌انـ‌د این انرژیهای لطیف را با سرعـت كم از طریـق سیـم برق منتقـل كنند. عینكهای خاصی تحت عنوان عینك كرلیان وجود دارد كه توسط آن هر شخصی قادر به رؤیت هاله می‌باشد. كانونهای انرژی در هالة انسان قادر به حركت دادن آونگ در حالت‌های خاص است. بعضی محققان نیز توانسته‌اند با دستگاه تشعشع‌یاب، انرژی هالة نورانی را ردیابی نموده، طول موج و فركانس آن را بطور دقیق مشخص نمایند.

 

تاریخچة شناخت هاله به پنج هزار سال قبل بر می‌گردد. عرفا اولین كسانی بودند كه به وجود هاله اشاره كرده‌اند. چینی‌ها، مصری‌ها، هندی‌ها، ژاپنی‌ها و ایرانی‌ها از نخستین مللی‌اند كه در مورد هاله مطالعه و تحقیق نموده‌اند. دكتر جان‌وایت در كتاب“علوم آینده”حدود یكصد فرهنگ را ذكر می‌كند كه هاله را شناخته‌اند و برای آن اسم خاصی ابداع كرده‌اند. فیثاغورث، بقراط، مادام بلاواتسكی، آنتوان مسمر، جیمزكلرك‌ماكسول، باربارا برنن، جان پیراكس و كرلیان از جمله دانشمندانی هستند كه دربارة هاله تحقیق و پژوهش نموده‌اند. كنت‌ویلهم‌فون‌رایشن‌باخ، سی سال از زندگی خود را در تحقیقات دربارة هاله صرف كرد.

 

كره زمین و كیهان فیزیكی نیز دارای هاله می‌باشند كه تشعشعات آن از جنس بیوپلاسما می‌باشد و در تمام موجودات نفوذ می‌كند و عامل ارتباط تمام بخش‌های كیهان با یكدیگر است. انرژ‌یهای كیهان بر خلاف انرژیهای معمولی با دور شدن از منبع تقویت شده، دارای خاصیت تصاعدی است و همواره در حال تولید بیشتر می‌باشد. این حوزه تمام اشیاء و موجودات را به شكل باردار در می‌آورد و منبعی بی‌پایان است. انرژی كیهان فراتر از محدودة سه بعدی بوده، از لحاظ فیزیكی حالت القایی دارد. حوزة انرژی زمین را می‌توان با حواس برتر(ادراكات فراحسی) احساس و ادراك نمود.

 

حوزة انرژی انسان تجلی حوزة انرژی كیهان است و تحت شرایط خاص قابل دیدن است، این حوزه عامل انتقال ارتعاشات خلاقه از سرشت برتر به جهان مادی است و انرژی مورد نیـاز ابعاد مـاورائی انسان را تأمین می‌كنـد.

 

همانطور كه جسم به انرژی نیاز دارد و این انرژی از طریق غذا تأمین می‌شود، روان و روح نیز به انرژیهای خاص خود نیاز دارند كه از طریق هاله تأمین می‌گردد.

 

عوامل درونی و بیرونی می‌توانند بر كمیت و كیفیت هاله تأثیر بگذارند. سن، جنس، سلامت، بیماری، نوع كار، شغل افراد، وضعیت احساسی و عاطفی و عوامل محیطی از جمله عوامل مؤثر بر هاله در انسان می‌باشند. به عنوان مثال كودكان همانطور كه از نظر جسمی به رشد كافی نرسیده‌اند، هالة آنها نیز رشد لازم را نداشته، به شدت آسیب‌پذیز است و كودكان در مواقعی كه احساس خطر كنند برای حفاظت از هاله خود به چتر هاله والدین پناه می‌برند. مثال دیگر زنان و مردان هستند كه چون از نظر درونی و عاطفی تفاوت دارند، هالة آنها نیز تفاوتهایی دارد. بیماریهایی كه در جسم، روان و روح ایجاد می‌گردد، بر كیفیت هاله اثر می‌گذارد.  مشاغل هنری و لطیف بر هاله تأثیر مثبت و مشاغل خشن و سخت تأثیر منفی دارند. برخی احساسات مانند خشم و عصبانیت بر هاله تأثیر منفی دارند، ولی خوش اخلاقی و نرم‌خویی بر هاله تأثیر مثبت می‌گذارد. رنگ و جنس لباس، رنگ محیط‌كار و منزل، بوهای مطبوع یا نامطبوع و انوار و اصوات موجود در محیط هم بر هالة انسان تأثیر می‌گذارند.

 

هالة نورانی انسان یك حالت پلاریته دارد و تراكم بارهای مثبت و منفی در همه جای آن یكسان نیست. جاهایی كه دارای بار مثبت بیشتر به نسبت بار منفی باشد اصطلاحاً مثبت و قسمت‌هایی كه دارای بار منفی بیشتر به نسبت بار مثبت باشد اصطلاحاً منفی گفته می‌شود. به عنوان مثال سر دارای با مثبت و پاها دارای بار منفی است، دست راست بار مثبت و دست چپ بار منفی دارد، جلوی بدن مثبت و پشت آن منفی می‌باشد، برای تسهیل انتقال انرژیِ هاله به دیگران باید قسمت‌هایی كه دارای بار غیرهمنام‌اند بهم وصل شوند.

 

تشعشعات هالة انسان رنگی بوده، چیزی شبیه طیف هفت رنگ در آن وجود دارد. علی‌رغم وجود هر هفت رنگ اصلی(قرمز تا بنفش) در هاله، رنگ زمینه(رنگ غالب) نسبت به سایر رنگها مشهودتر است، گاهی نیز به دلیل حالات درونی و عاطفی خاص، برای لحظاتی تشعشع فراوان رنگ خاصی دیده می‌شود كه به آن رنگ تشعشعی گفته می‌شود. هر رنگی در هاله بیانگر یكسری ویژگی‌های خاص خود می‌باشد و نمی‌توان گفت كدام رنگ خوب و یا كدام رنگ بد است. بطور كلی تمام رنگها دارای دو وجه مثبت و منفی می‌باشند و بروز هر یك از این وجوه، به خود شخص بستگی دارد. هر رنگ اگر به صورت شفاف، درخشان و روشن باشد خوب و اگر به صورت كدر، تیره و مات باشد بد است. فقط دورنگ سیاه و سفید یك وجهی‌اند، سیاه منفی و سفید مثبت است، در اصل این دو، وجوه یكدیگر می‌باشند. وجود رنگ یا لكه‌های سیاه در هاله نشانة خوبی نمی‌باشد. از روی تغییرات كمی و كیفی رنگها می‌توان به وجود برخی بیماریها پی‌برد.

 

هالة انسان به صورت لایه‌لایه می‌باشد. دانشمندان متافیزیك بر اساس ادراك، تحلیل و دقت خود آنرا به سه، پنج، هفت و دوازده لایه تقسیم كرده‌اند. شاید تقسیم هاله به هفت لایه صحیح‌تر باشد كه در انطباق با هفت چاكرای اصلی موجود در هاله می‌باشد. لایه‌های یك، سه، پنج و هفت ساختار معین دارند، ولی لایه‌های دو، چهار و شش سیالات بی‌شكل‌اند كه در لابه‌لای لایه‌های فرد قرار گرفته است. هر لایه به اتفاق چاكرای مربوطه وظایف مشخصی را بر عهده دارد.

 

در حوزة انرژی انسان ساختار‌هایی تحت عنوان چاكرا(كانون انرژی) وجود دارد. این مراكز مسؤول تبادل انرژی بین هالة انسان و هالة كیهان(ارسال و دریافت انرژی) و همچنین مسؤول متعادل كردن انرژی در سطوح مختلف هاله می‌باشند. چـاكراهـا به دو نـوع اصلـی و فـرعی تـقسیم می‌شوند، تعداد چاكراهای اصلی هفت و فرعی بیست‌و‌یك می‌باشد. چاكراها شبیه قیف هستند، انتهای باریك چاكراهای اصلی به سمت مغز یا نخاع و قسمت پهن آن به سمت خارجی‌ترین لایه هاله قرار گرفته است.

 

هاله هر فرد به صورت خواسته یا ناخواسته در معرض آسیب از طرف دیگران می‌باشد. البته گاهی نیز خود شخص به هالة خود آسیب وارد می‌كند. برای مثال استفاده از سیگار، مواد مخدر و مشروبات الكلی، همچنین انجام كارهای منفی به شدت باعث تخریب هاله می‌شود. برخی افراد به صورت آگاهانه یا ناآگاهانه با ارسال انرژی منفی باعث آسیب به هالة دیگران می‌شوند. احتمالاً چشم‌زخم، حسادت و امثال آن از همین طریق تأثیرات منفی خود را اعمال می‌كنند. برخی انگلهای متافیزیك نیز با تغذیه از هالة انسان باعث تخلیه انرژی هاله می‌شوند. برای محافظت از هاله در مقابل آسیب‌های خارجی، می‌توان در اطراف هاله حصار ایجاد كرد.(حصار یك طیف انرژی لطیف ولی مقاوم است كه به صورت پوششی هاله را احاطه كرده، از تأثیرات انرژی‌های منفی بر آن جلوگیری می‌كند.) حصار را می‌توان با تكرار كلمات و جملات مقدس و پر انرژی در حالت تمركز ایجاد نمود.

 

هر فرد می‌تواند با ارسال انرژی از هالة خود به هالة دیگران، نقاط آسیب دیده را ترمیم نماید كه به این حالت“هاله درمانی”یا“انرژی درمانی” گویند. البته به دنبال ترمیم نقاط آسیب دیدة هاله، عوارض و بیماریهای موجود در بخش‌هایی از جسم، روان و روح كه در ارتباط با این نقاط بوده‌اند نیز بهبـود می‌یابند. در انرژی درمانی، درمانگر یا از انرژی هالة خود می‌دهد و یا به صورت كانال و مجرایی برای انتقال انرژی كیهان عمل می‌كند، كه حالت دوم برای درمانگر و درمان‌جو مفیدتر است. امروزه در مراكز علمی موارد زیادی از درمان بیماریهای لاعلاج یا صعب‌العلاج با بهره از هاله درمانی ثبت شده است.

 

آیا براستی این همه ظرافت و در عین حال پیچیدگی در خلقت انسان و ابعاد ماورائی او، نشانة بزرگی و عظمت خالق یكتا نیست؟! آیا تدبر و تعمق در این عظمت، راهنمای ما به سوی توحید نمی‌باشد؟! آیا رسیدن به توحید، ما را به سوی بندگی خالصانه هدایت نمی‌كند؟! (افلا تعقلون…)

 

موفق باشید

التماس دعا-محمد

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

جمعه 17 آذر 1396 06:07 ب.ظ
Excellent post. I was checking continuously this blog and I'm impressed!
Extremely useful info specially the last part :
) I care for such information a lot. I was seeking this certain information for a long time.
Thank you and good luck.
پنجشنبه 16 شهریور 1396 05:42 ق.ظ
Attractive section of content. I just stumbled upon your website and in accession capital to
assert that I acquire in fact enjoyed account your blog posts.
Anyway I will be subscribing to your augment and even I achievement you access consistently fast.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : محمد ط.ح.ز
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی